Festyn Rodzinny

24 czerwca w naszym Żłobku obchodziliśmy wielkie święto- Festyn Rodzinny.

Po długiej izolacji i wymuszonym okresie dystansu społecznego mogliśmy nareszcie spotkać się z dziećmi i ich Rodzinami, by wspólnie celebrować Przyjaźń, Miłość i Troskę.

Najważniejszym punktem programu było pożegnanie Absolwentów- naszych ukochanych 3-latków, którzy rozpoczną nowy etap swojego życia i edukacji, uzbrojeni w bezcenne umiejętności ze żłobka wkroczą w świat przedszkolny. I mimo, że nie będą nas pamiętać za kilka miesięcy, to czego nauczyliśmy się razem zostanie z nimi na całe życie. Kochamy Was Słodkie Urwisy.

Dziś, u progu nowego roku szkolnego i faktycznego pożegnania wielu spośród naszych wychowanków przypominamy te fantastyczne chwile, gdy bawiliśmy się z Wami, gdy gorące lato dopiero się zaczynało.

Dziękujemy za ciężką pracę włożoną w przygotowanie wydarzenia paniom Opiekunkom, Pomocom, panu Konserwatorowi i reszcie kadry, a także Rodzicom za zdyscyplinowanie i ofiarną, mądrą pomoc w zorganizowaniu pysznego poczęstunku. Wydarzenie uświetnił pokaz Straży Pożarnej z Oleśnicy, a dzieci zabawiały i rozpieszczały watą cukrową i popcornem animatorki z Firmy Animacyjnej #CZAR– Michał Kowalczyk . Buzie malowała całkowicie wolontaryjnie siostra naszej Pani lektor języka angielskiego pani Ela Mecwaldowska.

Dziękujemy za obecność naszemu wyjątkowemu gościowi, pani Vice-Burmistrz miasta Oleśnica Edycie Mały – Niczypor.

Następne wydarzenia już niedługo 🙂

Po więcej zdjęć z wydarzenia zapraszamy na nasz profil na Facebook @pozytywnyzlobekolesnica

#czar#strazpozarnawolesnicy#festyrodzinny#pozytywnyzlobekwolesnicy