Trwa rekrutacja do żłobka

Zapraszamy Rodziców dzieci bez względu na miejsce zamieszkania do naszego żłobka! Rekrutujemy na wolne miejsca od września 2022. Nasze Pozytywne Ciocie czekają na Maluchy, a w raz z nimi panie psycholog, logopeda oraz lektor języka angielskiego. Profesjonalna opieka, domowa atmosfera, własny plac zabaw i dogodny dla Rodziców parking.

Opłaty:

CZESNE: 605 zł/ miesięcznie dla dzieci zamieszkałych w mieście i gminie Oleśnica. Dzieci, o których mowa są objęte dotacją celowo z budżetów samorządów w wysokości 450 zł na miejsce.

WYŻYWIENIE: 13,50 zł/ dziennie lub 14,50 zł/ dziennie dla dzieci wymagających specjalnej diety. Nasz catering realizuje rozmaite zalecenia żywieniowe dzieci o specjalnych potrzebach. Jedynym wariantem diety, którego nie możemy zaproponować jest dieta bezglutenowa. W takich przypadkach uzgadniamy z Rodzicami specjalne warunki dostarczania wyżywienia w każdym przypadku indywidualnie. Wyżywienie rozliczane jest „z dołu” z uwzględnieniem ewentualnych nieobecności dziecka.

WPISOWE: 300 zł jednorazowej bezzwrotnej opłaty, która obowiązuje na cały okres sprawowania opieki nad dzieckiem przez Żłobek